سایت سیمای آموزش

تولید محتوای آموزشی در زمینه کسب وکار اینترنتی و طراحی سایت

طراحی سایت

در این بخش با کلیه روش های طراحی سایت ارزان از قبیل طراحی با html،  php ، طراحی با سیستم های مدیریت محتوا از جمله wordpress،joomla و روش کسب درآمد از طریق کدنویسی و تولید محصولاتی چون قالب ها و افزونه یا کامپوننت ها و ماژول های سیستم های مدیریت محتوا و  سایت های داینامیک آشنا خواهید شد.

بخش طراحی قالب

این بخش روش های تولید قالب های سایت برای سییتم ها مدیریت محتوا همچون جوملا و وردپرس و سایت های استاتیک را توضیح می دهیم.

بخش طراحی افزونه

در این بخش از سایت سیمای آموزش روش های تولید انواع افزونه های پرکاربرد برای سییتم ها مدیریت محتوا همچون جوملا و وردپرس و عملکرد سیستم MVC و روش ها و استاندارد های آن راشرح می دهیم

بخش وردپرس

به صورت اختصاصی در مورد ویژگی ها و به روز رسانی های  سیستم مدیریت محتوا وردپرس می پردازیم و اخبار مربوطه را قرار می دهیم.

بخش جوملا

به صورت اختصاصی در مورد ویژگی ها و به روز رسانی های  سیستم مدیریت محتوا جوملا می پردازیم و اخبار مربوطه را قرار می دهیم.

طراحی سایت آسان با وردپرس

در این مقاله آموزشی به معرفی سیستم مدیریت محتوای وردپرس میپردازم، وردپرس چیست؟،چه کاربردی در کسب و کار اینترنتی ما دارد؟ ،با بخش های گوناگون آن آشنا میشیم و در نهایت از نظر امنیتی مورد بررسی قرار میدهیم.