سایت سیمای آموزش

تولید محتوای آموزشی در زمینه کسب وکار اینترنتی و طراحی سایت

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس

وردپرس یک سکوی انتشار مبتنی بر وب یا به بیان ساده‌تر یک نرم‌افزار تحت وب است که در واقع ادامه موفقیت‌آمیز پروژه b2 می باشد و توسط مت مولوگ بنیان گذاری شده است.
مت و همکارانش با تاسیس شرکت Automattic هم‌اکنون در حال گسترش این نرم افزار و پروژه های موازی آن مانند Akismet می باشند.

عمومی‌ترین استفاده از وردپرس برای راه‌اندازی یک وبلاگ می‌باشد زیرا وردپرس دارای هسته‌ای قدرتمند است و پیشروترین نرم‌افزار در این زمینه به‌شمار می‌رود.

وردپرس با زبان برنامه نویسی محبوب و قدرتمند PHP نوشته شده و از قدرت MySQL استفاده می کند. وردپرس یک نرم افزار بازمتن (Open Source) می باشد و بر مبنای اجازه نامه Gnu Public License (GPL) منتشر می شود بنابراین اجازه‌نامه تمامی موارد استفاده از وردپرس کاملا رایگان می باشد، همچنین شما می توانید وردپرس را با خیال راحت تغییر دهید و به عنوان سکویی برای پروژه های خود به کار گیرید. طراحی سایت وردپرس بسیار لذت بخش و آسان است به طوری که بدون داشتن اطلاعات زیاد میتوانید برای خود یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید یا یک وبلاگ برای مطالبی که دوست دارید با دیگران به اشتراک بگذارید را بسازید.

با سایت سیمای آموزش همراه باشید تا با آموزش های کاربردی که به رایگان در بخش وبلاگ یا فروشگاه خود منتشر میکند بتوانید از دنیای کسب و کار های اینترنتی لذت زیادی ببرید. در سری مقالات و آموزش های سایت سیمای آموزش سعی شده که به ساده ترین روش و به دور از هرگونه اضافه گویی آموزش های کاربردی تهیه شود و در اختیار علاقه مندان و دنبال کنندگان خود قرار دهد

طراحی سایت آسان با وردپرس

در این مقاله آموزشی به معرفی سیستم مدیریت محتوای وردپرس میپردازم، وردپرس چیست؟،چه کاربردی در کسب و کار اینترنتی ما دارد؟ ،با بخش های گوناگون آن آشنا میشیم و در نهایت از نظر امنیتی مورد بررسی قرار میدهیم.